A-12VDC15A-M
Kit Image
A-12VDC15A-M
Dc 12v 15a power supply
https://sepseg.tu-seguridad.es/web/image/product.template/2304/image_1920?unique=6947c99
Stock 77
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
15A
Rango de voltaje de salida
Adjustable 11.5 ~ 13.9V
Fuentes de alimentación
Kit Image
A-12VDC15A-M
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 199 x 98 x 42 mm
Net weight 580 g
Power consumption
Power input 100-240V ; 50/60 Hz
Power output DC 12V
Maximum consumption 15A
Rango de voltaje de salida Adjustable 11.5 ~ 13.9V