CONVERTER-POE-48-24
Kit Image
CONVERTER-POE-48-24
PoE converter
https://sepseg.tu-seguridad.es/web/image/product.template/8941/image_1920?unique=6947c99
Stock 25
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
view more
Kit Image
CONVERTER-POE-48-24
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 80.3 x 28.3 x 23.2 mm
Net weight 25 g
Color Black
Power consumption
Power mode DC
Voltage 48V
Amperage 1000mA
PoE power Yes
Type PoE PoE 802.3af/at
Potencia 30W
Output voltage 24V DC